Cannot find Dzień ba subfolder inside /home/sosnie/domains/sosnie.pl/subdomains/przedszkole.pl/images/GALERIA/Dzień ba/ folder.
Admiror Gallery: 5.2.0
Server OS:Apache/2
Client OS:Unknown
PHP:7.4.33

423325394 3090961137704280 1248270864557727952 nŚwięto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 31 stycznia i 2 lutego odbyły się te wspaniałe uroczystość.  Licznie przybyli Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.

W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Następnie wszystkie kochane Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, aby w szczególny sposób okazać im szacunek, a także podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.
To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechów, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.