20231221 115605Okres świąt  Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas dla każdego człowieka, zarówno dla tego najmłodszego  jak i najstarszego. Jest to czas odczuwania wielkiej radości, wspólnego kolędowania w magicznej scenerii. Także w Przedszkolu Samorządowym zapanował świąteczny nastrój.

Dnia 21 grudnia odbyła się Wigilia przedszkolna i spotkanie z Gwiazdorem. Od samego rana każda z grup przygotowywała się do tego wyjątkowego dni. Kiedy nastała ta chwila, każda grupa zasiadła do wspólnej Wigilii. Na świątecznym stole pojawiły się tradycyjne potrawy, które zostały przygotowane  przez pracowników przedszkolnej kuchni. Wszyscy zgromadzeni składali sobie świąteczne życzenia – życząc sobie zdrowia, spełnienia marzeń.  Po wspólnej wigilii dzieci  odwiedził Gwiazdor z wielkim workiem pełnym prezentów. Dzieci śpiewały świąteczne piosenki a także zapewniały, że przez cały rok były bardzo grzeczne.